Smartech IT | SOC

KURSY CYBER BEZPIECZEŃSTWA

Szkolenia, które oferujemy pozwalają nie tylko zapoznać się z najlepszymi praktykami w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa, ale także pomogą w budowaniu dobrych nawyków u pracowników.

Kurs cyberbezpieczeństwa – dlaczego jest potrzebny?

Dzięki naszym szkoleniom zyskasz dostęp do skutecznych praktyk, które pomogą Ci chronić Twoją organizację, ale także budować świadomość wśród pracowników.

Cały nowoczesny rynek pracy i biznesu opiera się na przetwarzaniu różnego rodzaju informacji, danych osobowych i innych wartościowych danych. W tym celu wykorzystywane są specjalistyczne programy, skrzynki mailowe, wtyczki w przeglądarkach internetowych i inne narzędzia, które narażone są na niezwykle niebezpieczne ataki hackerskie. Rozwiązaniem tego problemu jest kompleksowy kurs cyberbezpieczeństwa.

Jakie szkolenia oferujemy

dla pracowników

Szkolenie pozwala przygotować pracowników organizacji na prawidłowe poruszanie się po cyberprzestrzeni, unikania zagrożeń oraz właściwego reagowania na zaistniałe incydenty cybernetyczne.

dla kadry managerskiej

Szkolenie koncertuje się na wskazaniu właściwego zarządzania zespołem realizującym zadania w obszarze przetwarzania danych. Znajomość regulacji prawnych i organizacyjnych

cyberhigiena

Szkolenie (na podstawie kultury danej organizacji i polityki bezpieczeństwa firmy), które wzmacniają właściwe postawy wśród pracowników.

profilowane dla administracji i firm komercyjnych

Szkolenia przygotowywane na konkretne zamówienia uzgodnione z zleceniodawcą

"Efektywna współpraca organizacji z Secure Operations Center (SOC)"

Szkolenie obejmuje zakres związany z właściwym przygotowaniem firmy do włączenia usług SOC oraz prawidłowego zorganizowania procesów po podpisaniu umowy z SOC.

SOC jest częścią strategii reagowania na incydenty i może być dostosowany do każdej organizacji.

Kursy cyberbezpieczeństwa
– dla kogo?

Kurs cyberbezpieczeństwo przyda się każdej osobie, która w swojej codziennej pracy korzysta z komputera i różnego rodzaju narzędzi internetowych. Dedykowany jest przede wszystkim osobom, które chcą czuć się bezpiecznie w dobie wzmożonych ataków hakerskich. Ryzyko ich wystąpienia rośnie tak naprawdę z dnia na dzień, a skutki mogą być zatrważające.

Hakerzy nie tylko potrafią wykraść z komputera wartościowe dane i informacje, ale także wyczyścić firmowe konto bankowe, czy całkowicie zniszczyć wizerunek przedsiębiorstwa realizując plan nieuczciwej konkurencji. Kursy cyberbezpieczeństwa skutecznie rozwiązują ten problem.

Nasze szkolenia zawierają

Przypadki incydentów

Przedstawiamy rzeczywiste przypadki incydentów naruszenia bezpieczeństwa, które wpłynęły na organizację, kraje, pracowników i obywateli.

Możliwe zagrożenia

Wykazujemy możliwe zagrożenia i poprawiamy świadomość w zakresie cyberbezpieczeństwa w obrębie działań pracownika i organizacji.

Ćwiczenia „how-to”

Uczymy jak zachować ostrożność korzystając z sieci publicznych, zapoznanie z poziomami zaufania urządzeń, najlepsze praktyki ochrony e-mail, skuteczna ochrona hasłem i wiele więcej.

JAK TO DZIAŁA

DARIUSZ JĘDRYCZEK

Doradca Zarządu ds. Cyberbezpieczeństwa

djedryczek@smartech-it.eu

MAREK MIARA

Koordynator ds. Cyberbezpieczeństwa

mmiara@smartech-it.eu

BARTŁOMIEJ ŻAK

Koordynator ds. Cyberbezpieczeństwa

bzak@smartech-it.eu